Jamala – Крила
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Jamala – Крила (Сингл)

Джамала оприлюднила студійну версію пісні «Крила», яку співачка вперше презентувала цьогоріч у фіналі національного відбору до Євробачення. Нагадаємо, що Джамала була однією з чотирьох судей нацвідбору і, на її думку, саме фінал конкурсу якнайкраще підходив для прем’єри нової чуттєвої пісні, яку виконавиця присвятила усім тим, хто боїться зізнатися самому собі, що він потребує підтримки.

«Спочатку я побачила вірші, які мені прислала Тетяна Милимко – це поетеса з Одеси. Я просто прочитала рядок «Я вмію літати, але хочу його крила», і він мене неймовірно надихнув», – розповідає про створення пісні Джа.

Тетяна Мілімко – телеведуча і журналіст, а заразом і солістка гурту Da Bitt, для якого Тетяна пише музику і тексти пісень. Додамо, що Тетяну і Джамалу познайомив звукорежисер Ігор Рабінович. «Свого часу я записував одну пісню групи Da Bitt і вона мені сподобалася! При зустрічі я поставив цю композицію Джамалі і їй вона також припала до душі, а особливу увагу Джа звернула на текст. Після чого вона і попросила познайомити їх із Танею та її іншими роботами», – поділився Ігор Рабінович.

«Спочатку у цьому вірші була фраза «…і цей німий шлях зі мною». Так я визначила неможливість говорити про те, що болить. Джамала тоді зауважила: «А може він все ж таки дивний, а не німий?» І вона заговорила, і заспівала за мене та за мільйони таких самих, як я. Щоб ми зрозуміли, що наші шляхи дивні. І як навіть сльози, то лише для того, аби змочити очі та побачити веселку. Розправте крила, відповідайте любов’ю на всі прояви світу. У вас завжди є підтримка – у серці, у думках, за плечима. І в мене тепер є», – коментує Тетяна Милимко.

Українська музика: Jamala – Крила

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *