Jamala – Крила
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Jamala – Крила (Кліп)

Jamala презентує кліп до пісні «Крила» – роботу, яка закликає глядачів рухатися до своєї мети, не зважаючи ні на що, відкидаючи всі життєві перепони та страхи. За словами самої Джамали, ця композиція і кліп також про те, що абсолютно кожному з нас необхідна підтримка оточення. Режисер відео Ганна Копилова розповіла, що окрім втілення у кадрі головної ідеї, знімальній команді вдалося ще й зробити ролик достатньо оптимістичним, чого дуже не вистачає у сьогоденні. У центрі сюжету новинки юні головні герої борються з невпевненістю і власними страхами, а у фіналі все ж таки перемагають їх.

У свою чергу співачка додала, що для людини дорого вартує мати підтримку рідних та близьких, всіх тих, хто здатен подарувати крила та натхнення, навіть у самі важкі періоди життя. «Зазвичай буває сумно прощатися з літом, але я просто-таки зачекалася на осінь! Чому? А через те, що цієї осені не тільки відеокліп на пісню «Крила», а ще й реліз однойменного альбому (так-так, він вже майже готовий) із довгоочікуваним концертом у Києві (23 листопада, клуб Bel Etage)! Незабутньої нам усім осені!» – побажала Jamala.

Багато хто з дописувачів у соціальних мережах зазначає, що кліп подарував пісні дещо новий сенс. «Дітям, які займаються спортом дуже потрібна підтримка, щоб у майбутньому досягти великих результатів», «Пісня про любов, про подолання труднощів, про талант і про Творця», «Дівчина-балерина дуже артистична і відкрита! Браво!», «Спочатку думала, що пісня про чоловіка Джамали, а коли переглянула кліп, то зрозуміла, що це про підтримку того, в кого віриш», «А в мене зовсім інше уявлення було про кліп – Він і Вона», «Підтримка сім’ї у всіх починаннях – це крила. Без них не злетиш», – йдеться у відгуках тих, хто вже переглянув новинку від Джамали.

Jamala – Крила

Jamala у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олександр says:

    Мені сподобалось!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *