Jamala & Cape Cod – Крок
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

Jamala & Cape Cod – Крок (Лірик-відео)

Сьогодні світ побачила спільна пісня поп-виконавиці Джамали й електронного проекту Cape Cod під назвою «Крок». У написанні тексту данної композиції Джамалі також допомагала сонграйтер Саша Макаровська.

За словами Джамали, вона вже досить тривалий час спостеріагає за творчістю проекту Cape Cod, захоплюючись його відчутними змінами від одного релізу до іншого. І коли його лідер Максим Сикаленко надіслав їй інструментальну демку зі словами «раптом у тебе з’явиться ідея для якоїсь композиції», натхнення прийшло практично одразу. «Друзі, а у мене для вас чудова новина! Відбулася прем’єра нової пісні «Крок», в колаборації з неймовірним Cape Cod. Я не могла дочекатися, аби показати вам результат нашої крутої роботи. Переконана, що ця композиція подарує вам багато яскравих та по-справжньому теплих емоцій», – пише у соціальних мережах Jamala.

«Ми з Максом співаємо вам очима, а ви дивіться і постарайтеся заспівати губами», – додає співачка в анотації до лірик-відео «Крок».

Як зазначив сам Максим, Джамала була першою, кому він запропонував зробити спільний трек, адже вона, на думку хлопця, завжди виділялася серед вітчизняних артистів своєю харизмою та індивідуальністю. «А далі був запис на студії (REVET SOUND, – прим.), швидкість якого можу порівняти хіба що зі швидкістю світла – все було зроблено вже з першого дубля», – каже засновник Cape Cod.

Додамо, що концертна премєра спільної новинки «Крок» запланована на 10 липня і відбудеться у рамках виступу Джа на цьогорічному фестивалі Atlas Weekend.

Jamala & Cape Cod – Крок
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *