Jamala & alyona alyona – Жалі
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Реп та хіп-хоп

Jamala & alyona alyona – Жалі (Кліп)

Пропонуємо до вашої уваги ще одну спільно роботу Джамали і alyona alyona під назвою «Жалі», до якої було відзнято офіційний кліп за допомогою режисера Дмитра Чернявського і великої команди професіоналів.

«Українці є неймовірно щирими людьми. Вони із легкістю пускають у серця велику кількість емоцій, співчувають, переживають, кохають, шкодують, жаліють. Вкрай важливо наповнювати себе емоціями любові та щастя, а не жалю і печалі. Про це постійно каже Jamala, про це кажу і я. Тож не шкодуйте, вмійте відпустити негатив, живіть, рухайтеся вперед!» – коментує новинку alyona alyona.

Як зазначила Jamala, людей постійно тягнуть назад різні жалі, шкодування про вчинки минулого, тощо. Варто тільки забрати їх з першого плану, сприймати просто як досвід, і шлях до мрії стає зрозумілішим, перепони зникають. Адже, за словами співачки, справжнім переможцем є не та людина, яка постійно виграє, а та, яка ніколи не опускає рук, ніколи не здається.

Джамала також розповіла, що як тільки вона написала мелодику пісні «Жалі», їй одразу ж стало зрозуміло, що в середину треку варто додати частинку потужного хіп-хопу, тому виконавиця одразу ж зв’язалася з Альоною, яку дуже поважає. Нагадаємо, що не так давно тандем цих артисток презентував попередній спільний кліп до пісні «Забирай», про який ми розповідали читачам «Нотаток».

Jamala & alyona alyona – Жалі
Google Play
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *