Jamala – 5:45
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Jamala – 5:45 (EP)

Сьогодні, 23 квітня, в світ виходить новий міні-альбом Джамали «5:45». Незважаючи на те, що попередня платівка «МИ» була випущена всього шість тижнів тому, співачка вирішила порадувати своїх шанувальників піснями, накопиченими за більш ніж дворічний період. Зокрема, до складу альбому увійшла композиція «Сміюсь и плачу», записана з саундпродюсером Іваном Клименко на Балі в березні 2019-го, і дует із зіркою українського хіп-хопу alyona alyona «Жалі», а також спільні треки з електронними музикантами Koloah і Vakula.

Джамала: «В альбомі «5:45» я продовжую вивчати світ людських емоцій. Він про погляд всередину себе. У ньому є трохи меланхолії, трохи смутку, душевний стан, коли ти просто сприймаєш все, як є, і розумієш, що нічого не можна змінити.

В альбом увійшли пісні, які створені переважно з електронщиками. Під час роботи над піснею «5:45» я відкрила для себе дуже талановитого музиканта Іллю Місюру. Мене з ним познайомила Ната з групи Pur:Pur. Хоча ми в основному працювали дистанційно, мені сподобалося, як він відчув мою музику. Ми так довго працювали над композицією, що Ілля встиг дуже добре вивчити мій стиль комунікації: якщо мені подобається – відповідаю відразу, якщо ні – довго мовчу, думаю, що саме не так.

Над «Сміюсь и плачу» я працювала з хлопцями, яких дуже люблю – музикантами і саундпродюсерами Ванею Клименко і Стасом Чорним. Створювалася вона на Балі в березні 2019. У той момент у мене був складний період в житті: емоційне потрясіння, повне розчарування в людях.

Мені здається, багатьом «5:45» буде співзвучний в емоційному плані. Хтось, щоб розібратися в собі, ходить до психологів, менторів, коучів. Мені ж в цьому допомагає написання пісень. Коли пишу музику, тексти, мелодію, ритм – я ніби ходжу до своїх слухачів в гості і розповідаю про все, що мене турбує».

Jamala – 5:45

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *