Jamala – 1944
Електронна музика, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Jamala – 1944 (Альбом)

Маємо для вас радісну новину зі стану переможниці цьогорічного Євробачення, улюблениці багатьох українців, Джамали: сьогодні, 10 червня 2016 року, на одному з найбільших світових лейблів Universal Music Group, було офіційно видано новий альбом співачки під символічною назвою «1944». Ця назва є синонімом перемоги на пісенному конкурсі та справжнім втіленням глибоких виконавицьких переживань, пов’язаних з долею кримсько-татарського народу, ну а які ще музичні сюрпризи приготувала для слухачів Джа – дізнаєтесь вже незабаром, під час прослуховування платівки.

Загалом до альбому Джамали потрапили дванадцять авторських творів, серед яких вісім англомовних треків і три пісні українською мовою. Звісно, на диску «1944» знайшлося місця і для однойменної тріумфальної композиції, тема якої, за словами співачки, близька багатьом народам, а не тільки татарам, як це могло б здатися з першого погляду. Адже дійсно, глобальна світова історія знає достатньо разючих випадків геноциду, депортацій, репресій та гонінь представників того чи іншого народу і на жаль, такі ситуації трапляються навіть у наші часи. Варто зазначити, що відео виступу Джамали на Євробаченні із цим твором вже набрало більше двадцяти мільйонів переглядів у мережі.

«Пісні, що увійшли до платівки «1944», дуже влучно відображають мої думки і почуття саме на даний період часу. Всі вони, в тій чи іншій мірі, стосуються символічного пошуку шляху додому, розповідають про самотність, кохання, надії на краще світле майбутнє. Дуже сподіваюся, що європейській публіці сподобається», – поділилася Jamala.

На сам кінець варто згадати, що перемога на конкурсі принесла Джамалі не тільки європейське визнання, а й значно поширила його в Україні. Зокрема, окрім премії Eurostory Award 2016 за кращий рядок в конкурсній пісні, виконавиця була удостоєна вдома звання «Почесний громадянин міста Київ» та отриманого від президента України звання «Народний артист України».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *