Jam Bubble band – Поклич мене
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Jam Bubble band – Поклич мене (Кліп)

На початку жовтня чернігівський гурт Jam Bubble band презентував новий кліп до пісні «Поклич мене», яка увійшла до другого альбому гурту і вже за два тижні це відео зібрало понад 20 000 переглядів в соціальній мережі Facebook та більше 9 000 переглядів на каналі YouTube.

Ця робота стала для колективу своєрідним стилістичним експериментом, адже вона поєднала у собі романтичний текст (автор слів – Олег Бойко), звучання чуттєвої рок-балади (музика – Jam Bubble band) та динамічний, але заплутаний сюжет (відеограф – Сергій Ломоса).

«Пісня настільки «зайшла» слухачам, що захотілось її візуалізувати. Зйомки відбувалися в Чернігові та Чернігівській області професійною місцевою командою. Найкрутіші кадри були відзняті на диких піщаних кар’єрах. Ми знайшли своє «місце сили», де відзняли задумані кадри на одному диханні. Нам дуже пощастило з командою», – коментує фронтмен гурту Сергій Сетун.

За словами авторів, «Поклич мене» – це історія повернення незабутого кохання і вона буде близька багатьом, хто безрезультатно намагався заповнити порожнечу втрачених почуттів. За задумом режисера, головна мета кліпу «Поклич мене» – сюжет не повинен бути прив’язаним до часу, щоб історія на відео залишилась актуальною завжди.

Загалом це вже третій кліп на рахунку гурту Jam Bubble band. Він відрізняється від попередніх робіт колективу та є емоційним творчим експериментом для нової знімальної команди.

Jam Bubble band – Поклич мене

Jam Bubble band у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олександр says:

    Гарно звучить!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *