IZI band – Новий день
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

IZI band – Новий день (Альбом)

Перед вами збірка напрацювань сімейної пари музикантів Іванни та Ігоря Завальних, створених у рамках їхнього проекту IZI band, походження назви якого, напевно, не надто складно зрозуміти. Сьогодні ми пропонуємо до вашої уваги семитрековий альбом авторського матеріалу подружжя під назвою «Новий день», загальною тривалістю трохи менше ніж півгодини. Матеріал релізу україно- та російськомовний, а записати його парі допоміг Роман Костюк, який окрім запису займався зведенням та мастерингом. Ще однією людиною, що доклала руку та вміння до створення «Нового дня», став бас-гітарист Михайло Ліщинський.

За словами учасників IZI band, їхній дебютний альбом – це довгі шість місяців творчої роботи, накопичення, видозміни та довершення кожної композиції. «Ми прагнули максимально наситити нашу платівку «Новий день» глибокими особистими переживаннями і натхненням. Її головна ідея – це заклик любити один одного і радіти життю. Адже щирість і відкритість – це два базових поняття, які якнайкраще характеризують нашу музику та наш світогляд у цілому», – розповіла «Нотаткам» вокалістка IZI band Іванна.

Свіжий лонг-плей розповсюджується у мережі на вільній основі, проте ви можете самостійно підтримати формацію невеликим фінансовим внеском. Реквізити для переказу шукайте тут. Варто відмітити, що ці кошти підуть на видання партії фізичних компакт-дисків «Новий день», а кожен, хто допоможе, отримає у якості вдячності по одному примірнику альбому.

Тільки-но закінчивши запис альбому «Новий день», у подружжя музикантів народився довгоочікуваний малюк, тож наразі, зрозуміло, Іванна та Ігор мають трохи інші клопоти, аніж музичні перипетії. Тим не менш, учасники IZI band вже планують свою подальшу творчу діяльність, а також мають на меті відзняти декілька живих відео.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *