Ivory Street - Слова
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Ivory Street – Слова

В продовження процесу ознайомлення читачів із цікавими молодими виконавцями, пропонуємо вашій увазі оригінальний і преспективний колектив з Івано-Франківська під назвою Ivory Street, який цього року презентував свою дебютну платівку і перший професійний відеокліп. Запис альбому “Слова” став для гурту вельми трудомістким процесом, адже до нього музиканти підійшли дуже відповідально, поставивши собі за мету показати слухачам всі свої музичні ідеї у якнайширшому обсязі. Цікаво, що під час запису альбому склад гурту двічі зазнавав змін, зокрема до колективу приєдналась нова вокалістка Йоко, після чого було прийнято рішення щодо перезапису всіх вокальних партій на диску.
Перші пісні з альбому “Слова” з`явились e репертуарі гурту ще у 2010-му році, постійно змінюючись і вдосконалюючись з лином років, одночасно доповнюючись все новими і новими композиціями, які в результаті склали одну цілісну картину платівки.
Щодо стилістичної спрямованості гурту, музиканти Ivory Street називають свою музику арт-роком, не обмежуючи себе рамками окремих стилів. Загалом у творчому доробку гурту можна почути елементи поп-року, інді, блюзу, джазу та фанку.
Виходячи з того, що гурт обрав формат вільного розповсюдження свого альбому в Інтернеті, кожен бажаючий може з легкістю додати у свої музичні пристрої композиції талановитих виконавців, завантаживши альбом “Слова” з двома бонус-треками за посиланням.
[soundcloud url=”http://api.soundcloud.com/playlists/12229794″ params=”color=373433&auto_play=false&show_artwork=false” width=” 100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *