Іванка Червінська – Летіла зозуля
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Іванка Червінська & Gypsy Lyre – Летіла зозуля (Кліп)

Виконавиця з Івано-Франківщини Іванка Червінська, яку меломани можуть знати за участю у телешоу «Голос Країни 6» (команда Святослава Вакарчука), разом із музикантами гурту Gypsy Lyre презентувала містичний кліп на стародавню народну пісню «Летіла зозуля». Режисером кліпу виступив Станіслав Ткачов, а в його основу було покладено елементи української міфології.

За словами Іванки, у кліпі «Летіла зозуля» використано елементи давньої переповідки про лісову мавку, яка закохалася у синьоокого молодика, причарувала його, та водила по полям і лісами зо три дні, милуючись. Мавка просто не могла випустити з рук тільки-но народжене неземне кохання, тому зазирнувши прямо у його блакитні очі, перетворила хлопця на небесно-блакитні волошки, з яких і сьогодні дівчата плетуть вінки своїм обранцям.

«У сиву давнину люди дуже шанували силу природи, яка могла подарувати життя, а могла навпаки, в одну мить його забрати. Людині досі не скорилася жодна зі стихій, і нам стає дуже лячно, коли ми залишаємося з природою віч-на-віч. Мені здається, що у величних лісах живе дещо містичне, а вода старанно приховує таємниці його буття. Я вірю у це, бо переконалася у цьому особисто», – коментує новинку Іванка Червінська.

Додамо, що нещодавно Іванка знову з’явилася в етері телеканалу 1+1, виконавши ще одну народну співанку «Вербовая дощечка» у шоу «Танці з зірками». «Для мене була велика честь долучитися до цього шоу і заспівати пісню саме для танцю Ахтема Сеітаблаєва та Олени Шоптенко! Адже це та пара, за яку особисто я триматиму кулаки до самісінької перемоги!» – пише прикарпатська співачка у Фейсбуці.

Іванка Червінська & Gypsy Lyre – Летіла зозуля

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *