Ivan Dorn feat. Moldanazar
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Ivan Dorn feat. Moldanazar – Kaida (Сингл)

Український музикант Іван Дорн записав спільний трек з лідером казахської synth-pop команди Moldanazar Галимжаном Молданазаром. Пісня Kaida написана одразу двома мовами – українською та казахською і є, за словами авторів, першим подібним мультикультурним фічерінгом.

«Як тільки я познайомився з його першими треками, то відразу захотів співпрацювати із цим хлопцем. Десь роки зо два тому ми таки засіли за фіт. Процес ішов як по маслу – так просто, вільно і дуже швидко мені ще точно не писалося ні з ким іншим! Спільна робота вийшла абсолютно неординарною для кожного з нас», – розповів Дорн на своїй сторінці в одній із популярних соціальних мереж.

Вокаліст Moldanazar додав, що казахські музиканти рідко співпрацюють з зарубіжними виконавцями, у тому числі і через мовний бар’єр, але працювати з Дорном було легко. «Наша колаборація – це унікальний досвід, чистий експеримент і велике задоволення», – зізнався Галимжан.

Новинка прогнозовано викликала зацікавлення користувачів у мережі, при чому з обох країн. Ось деякі витяги з величезної кількості залишених відгуків: «Слухав першу версію треку Kaida у Галима. Фінальна сильно відрізняється – звучить дивно і в той же час круто!», «Ну музику точно Молданазар писав – це його стиль», «Закладаюся, що їх разом Айсултан звів, бо він обом кліпи знімав», «Та це ж крутий україно-казахський андеграунд», «Жовто-блакитні разом!».

Також нещодавно стало відомо, що музиканти зустрічалися з відомим кліпмейкером Айсултаном Сеітовим (він знімав для Дорна гучну «Collaba») – скидається на те, що вони обговорювали ідею майбутнього відео до пісні Kaida, тож слідкуйте за наступними новинами.

Ivan Dorn feat. Moldanazar – Kaida

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Василь says:

    Навіщо ви популяризуєте цього ватника?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *