Ivan Блюz & Ігор Набаранчук
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Ivan Блюz & Ігор Набаранчук – Наше останнє (Альбом)

Трохи більше року тому не стало музиканта, актора та художника Івана Денисенка, більш відомого як Іван Блюz, серце якого зупинилося в естонському місті Хаапсало прямо після зіграного концерту. І от сьогодні, майже за рік після тих трагічних подій, маємо для вас платівку не оприлюднених робіт Івана та його товариша, харпера (зі сленгу виконавець на губній гармоніці, – прим.) Ігора Набаранчука, під назвою «Наше останнє». Даний музичний матеріал накопичувався ще за життя Івана, а завершено роботу було кілька тижнів тому.

«Ідея створення цього альбому народилася з бажання завершити в музичному плані весь накопичений мною разом з Іваном Денисенко (Іван Блюз) матеріал, незважаючи на несподівану смерть мого колеги. Волею долі всі його треки вже було записано на моїй домашній студії. Тому залишалося тільки набратися душевних сил… Скажу, що спочатку це було непросто… Але те, що зроблено – то зроблено! Тепер не мені про це судити, а нашим шанувальникам і друзям. Приємного прослуховування!» – побажав усім читачам «Нотаток» Ігор Набаранчук.

У роботі над платівкою «Наше останнє» Ігор Набаранчук синтезував на комп’ютері ударні та записав партії бас-гітари (+ зведення та мастеринг), а все інше – це, відповідно, справа рук Івана. Цікаво, що у якості першої оригінальної обкладинки платівки слугувало спільне селфі музикантів, зроблене у мікроавтобусі по дорозі на той трагічний останній для Івана концерт. «Ніколи не робив селфі, а тут… Містика», – додає Ігор.

Варто також зауважити, що платівку було видано дуже лімітованим тиражем на фізичних компакт-дисках, відтак, за бажання ви маєте можливість уточнити наявність та придбати CD за допомогою сторінки Ігора у Facebook (посилання наведено нижче).

Ivan Блюz & Ігор Набаранчук – Наше останнє

Замовити CD
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *