Іспанія – Ламберсексуал
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Іспанія – Ламберсексуал (Lyric відео)

Новий гурт Олексія Зволинського («Скрябін») та Аніса Еттаєба під назвою «Іспанія» оприлюднив у мережі чергову нову композицію «Ламберсексуал», у якій музиканти вдосталь поглузували над актуальною чоловічою тенденцією відрощувати бороду. У якості додатку до треку, учасники гурту пропонують меломанам також ознайомитися з офіційним лірик-відео до пісні, де глядачі зможуть упізнати не тільки закордонних, але і українських відомих бороданів – Сашка Положинського, Монатіка, Олега Собчука та інших.

«У пісні «Ламберсексуал» ідеться про моду та про брутальних міських лісорубів. Чи знаєте ви, чому їх так багато останнім часом? Та через те, що у бороді легше сховати друге підборіддя після тридцяти, а ті, хто молодше, просто прагнуть виглядати старшими», – стверджують безбороді музиканти гурту «Іспанія».

До речі, вже завтра, 7 червня 2017 року, гурт «Іспанія» наживо презентує у столичному Докер-пабі свій перший повноформатний альбом «Егоїст», до якого, звісно ж, увійде і пісня «Ламберсексуал». Тому музиканти запрошують усіх бородатих і поголених шанувальників української музики провести вечір середи разом із ними, гарною музикою та яскравими позитивними емоціями.

Українська музика: Іспанія – Ламберсексуал

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *