Іспанія – Фарватер
Живі виступи, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Іспанія – Фарватер (Відео)

Гурт «Іспанія», як відомо, створено справжніми олд-скульними рокерами і сьогодні відомі музиканти публікують справжній рок – нову пісню «Фарватер». У ній піде мова про свободу, це справжній чоловічий гімн, який звучить відповідно.

«Назва пісні – не випадковість, – коментує гітарист та один із засновників гурту Олексій Зволинський. – Фарватер – це дорога у хвилях. Морська тема мені особисто дуже близька – я майстер спорту з парусного спорту. А де море – там пірати. А де пірати – там свобода! Обожнюю все, що стосується моря і піратів! Пісня «Фарватер» – живий і вільний музичний епізод, що не залишить байдужим прихильників рок-музики».

У концертному варіанті пісні музиканти використали відому музичну тему, що прозвучала в кінострічці «Пірати Карибського моря» і саме цей варіант композиції звучить у новому лайв-відео від гурту «Іспанія».

«Про життя рок-музикантів часто складають байки, що вони брутальні, питущі і гулящі. Такі собі пірати. І такі образи вільного чоловіка публіці імпонують. Тож ми не стали ані підтверджувати, ані спростовувати міфи, а просто показали один день із нашого життя», – розповідає про відео Аніс Еттаєб – вокаліст та один із засновників гурту «Іспанія».

Але на відміну від свого колеги, гітарист Олексій Зволинський притримується трохи іншої точки зору: «Існує думка про те, що рок-музиканти часто пиячать, курять та, кхм, скажімо культурно, займаються сексом… Підтверджую – то все правда! Можете подивитися про це у нашому новому відео, та випити за наше здоров’я пляшечку рому!»

За словами учасників «Іспанії», презентоване відео до нової пісні не претендує на звання професійного і більше схоже на домашні хроніки. Словом, перед вами один день із життя рок-музикантів, один день із життя гурту «Іспанія».

Українська музика: Іспанія – Фарватер

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *