Іспанія – Егоїст
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Іспанія – Егоїст (Альбом)

Заснований відомими музикантами молодий гурт «Іспанія», після декількох синглів та відео, нарешті розжився ще й першим повноформатним альбомом під назвою «Егоїст», до якого увійшли одинадцять авторських треків команди. Зокрема платівка вмістила у себе всі раніше оприлюднені в мережі композиції, а також чотири абсолютно свіжі пісні, що дозволяє сприймати реліз у якості символічного музичного звіту учасників команди за перший спільний творчий період. Свого «Егоїста» музиканти видали «без філософських тлумачень змісту та різних пояснень», але з не прихованою великою радістю та не аби якими сподіваннями на майбутнє.

Запис та зведення матеріалу – студія УМКА-рекордс.Майже усі пісні альбому – це історії певних героїв – бородач, терористка, пірати, егоїст, дівчинка, що згубилась, мужик, що хоче дітей.. Здається, що всі вони різні, але їх об’єднує одна важлива деталь – вони живуть реальним життям і відчувають. Загалом, як музиканти і анонсували, так і сталось – вони створили музику «про людей і для людей».

«Ми розказали все, про що думаємо, чим живемо, і підібрали до цих своїх думок музику» – коментує реліз Аніс Еттаєб – один із засновників рок-бенду «Іспанія», – а думки такі різні, настрої феєрично змінюються, питань так багато! Тому і альбом вийшов дуже різножанровий і навіть двомовний».

«Від усієї душі! Це музика, яку ми любимо. Ця музика про нас. Це такий рок, граючи який, я радію. Мені подобаються всі пісні до однієї! Ритми, мелодії, тексти, смисли, свобода, натиск, його недвозначність та одночасно двозначність. Ми поставилися до цієї роботи з трепетом, який відчуваєш від власного творіння, але й зберігаючи розумний пофігізм – балансуючи між крайнощами в ім’я свободи творчості!», – пише у Фейсбук гітарист «Іспанії» та «Скрябіна» Олексій Зволинський, дякуючи разом із тим усім причетним до появи платівки.

Незабаром платівка надіде у продаж на усіх відомих онлайн-платформах, але вже зараз лонг-плей можна послухати онлайн. Додамо, що презентація платівки «Егоїст» співпала зі святкуванням дня народження Олексія (30 квітня музиканту виповнилося 42 роки), а відтак, пройшла у гучній та дружній рок-н-рольній атмосфері. Ми, в свою чергу, також вітаємо Олексія з минулими іменинами та бажаємо не зупинятися, та видати ще не одну і не дві такі добірки.

Українська музика: Іспанія – Егоїст

Іспанія у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *