Іспанія – Дівчина-терористка
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Іспанія – Дівчина-терористка (Сингл)

Відтепер для певної частини наших співгромадян слово «Іспанія» буде викликати асоціації не лише з коридою, фламенко, шикарними курортами, футболом та інквізицією, а також зі сучасною українською музикою. Причиною цьому послугує те, що назву «Іспанія» отримав новостворений відомими виконавцями музичний проект, до складу якого увійшли Льоша Зволинський (гітарист гурту «Скрябін»), Аніс Еттаєб (фіналіст Голосу Країни, один з вокалістів «Скрябіна» у «Теплому турі»), Віктор Корженко (ударник ТНМК), та Сергій Іофик (басист Green Grey, колишній звукорежисер «Скрябіна»). Наразі в репертуарі колективу вже присутні декілька власних композицій, але ми, як завжди, детально зупинимось саме на новинці – свіжому студійному синглі «Дівчина – терористка».

За словами авторів музики і тексту, Олексія Зволинського та Аніса Еттаєба, у цій пісні вони хотіли змалювати правдиву життєву історію про «звабливу шантажистку», яка нудиться у звичайних відносинах, погрожує своєму партнеру зрадою та не жаліє для нього сцен ревнощів. «Пісня змальовує цілком реальні відносини», – кажуть музиканти, але чиї саме це стосунки, не уточнюють. «Можливо, саме послухавши цю пісню, хтось зрозуміє, в чому ж біда його стосунків. Якийсь чолов’яга зрозуміє нарешті, від чого казиться його кохана і або почне більше приділяти їй уваги, або відпустить туди, де їй цікавіше. Так виходить, що ми створюємо таку собі «терапевтичну» музику. А чому ні?» – розповідає читачам «Нотаток» один із засновників «Іспанії» Льоша Зволинський.

Найближчим часом гурт «Іспанія» планує оприлюднити студійний запис іще однієї пісні під назвою «Брат», а вже наприкінці травня, не відкладаючи справу у довгу шухляду, презентувати і цілий повноформатний альбом. Слідкуйте за новинами!

Іспанія – Дівчина-терористка

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Hentaihunter says:

    Фіга собі склад гурту)) Ну, будемо чекати на наступні пісні, побачимо чим музиканти планують нас дивувати. Зараз заінтригували, звісно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *