Іспанія – Дівча
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Іспанія – Дівча (Сингл)

«Дівча» – це символічний подарунок «Іспанії» Україні, до сьогоднішньої річниці нашої незалежності. Ні, країна кориди та сангрії ще поки не вирішила згадати своє темне рабовласницьке минуле, просто саме таку назву, «Іспанія», носить новий колектив, утворений знаними українськими музикантами, а «Дівча» – їхній черговий студійний сингл. Додамо, що до складу молодого та амбітного проекту увійшли такі відомі виконавці, як гітарист «Скрябіна» Олексій Зволинський, фіналіст шоу «Голос Країни» Аніс Еттаєб, бас-гітарист Green Grey Сергій Іофік, та барабанщик «ТНМК» Віктор Корженко. Походження назви команди є професійним реверансом Андрію Кузьменку, який мав у своєму ранішньому репертуарі однойменну композицію.

За словами музикантів «Іспанії», їхня нова композиція «Дівча» включила у себе ключові елементи рок-музики, балади, та фолк-напрямку, поєднанні патріотичним єднальним духом та сюжетом, що нагадує сьогодення нашої держави. «У цій роботі використано яскраві образи – заплакані оченята маленької дівчинки, суцільна темрява навколо, а десь далеко – юрба людей та вогнів, що запалюють небо. За задумом авторів, під акомпанемент плачу скрипки, співу флейти та бою тамтамів, слухач має отримати впевненість у тому, що врешті-решт, хмари обов’язково розійдуться, небо стане світлим і все у нас буде добре», – йдеться у прес-релізі до треку.

Варто нагадати, що сингл «Дівча» став шостим треком в активі колективу, а цього цілком могло би вистачити для видання першого офіційного міні-альбому. Втім, учасники «Іспанії» вирішили притримуватися олдскульних рокових традицій та з часом презентувати українській музичній громаді одразу цілий повноформатний альбом, а не його скорочену версію. Отже, поки робота над дебютною платівкою ще триває, наразі вже відома її назва – «Егоїст». Слідкуйте за новинами та не пропустіть майбутній реліз!

Українська музика: Іспанія – Дівча

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *