Іспанія – Брат
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Іспанія – Брат (Відео)

Ми вже розповідали читачам «Нотаток» про новостворений гурт «Іспанія» (до складу якого увійшли музиканти «Скрябіна», ТНМК та Green Grey, а місце за мікрофонною стійкою якого зайняв фіналіст телешоу «Голосу Країни» Аніс Еттаєб) та їхній сингл «Дівчина-терористка», а сьогодні пропонуємо до уваги чергову новинку під назвою «Брат». Дана композиція є реплікою гурту на тему війни, життя, смерті та вічності.

«Не звикати до війни, цінувати кожну мить життя, і чути, коли дзвонять дзвони… – колись такою думкою надихнувся до творчості відомий письменник (мова про Ернеста Гемінґуея – прим.), така ж ідея покладена в основу нашої нової пісні «Брат». Адже дзвонять вони усім – і тим, хто віддав життя, і тим, задля кого це життя скінчилось», – коментує новинку один із засновників гурту «Іспанія» та гітарист «Скрябіна» Олексій Зволинський.

«Ми не могли оминути тему війни у своїй творчості. «Іспанія» співає чесно про життя. А в життя українців увійшла війна. Ігнорувати це – робити злочин проти Героїв нашої країни. Тому ми співаємо і, сподіваємось, що надихаємо», – додає до слів Олексія вокаліст Аніс Еттаєб.

Цікаво, що окрім аудіо контенту, до релізу також долучено і відеоматеріал. Знімальний процес музичного ролика відбувалася безпосередньо вдома в Олексія Зволинського, адже порадившись, команда вирішила не витрачати великі гроші на зйомку повноцінного відеокліпу, спрямувавши їх в інше, більш корисніше та актуальніше нині русло.

Варто також додати, що пісня «Брат» увійде до майбутнього повноформатного альбому «Іспанії», реліз якого заплановано на 24 травня та 7 червня (формат живих виступів у Львові та Києві відповідно). А за деякий час платівка також з’явиться у мережі, тож слідкуйте за новинами!

Українська музика: Іспанія – Брат

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *