Ти Називаєш Це Місце Раєм
Електронна музика, Матеріали, Релізи

iPunkz & Monopolia – Ти Називаєш Це Місце Раєм (Сингл)

До вашої уваги результати експериментальної співпраці рок-гурту Monopolia та вітчизняного саунд-продюсера і ді-джея на псевдо iPunkz, у вигляді свіжого синглу під назвою «Ти Називаєш Це Місце Раєм». Як розповів «Нотаткам» вокаліст «Монополії» Льоша Маркес, ідея даного треку народилася у нього досить давно, при чому бачив він його з самого початку виключно в електронному аранжуванні. А коли він натрапив у мережі на ремікси від ді-джея iPunkz (Роман Костер), деталі майбутньої роботи почали автоматично складатися у єдине ціле.

«У пісні закладені прості і давні, як світ, істини. Вона створювалась для того, аби навіювати настрій до усіляких авантюр, спонтанних поїздок і всього того, що вириває нас з буденного життя. Я сам люблю спонтанність і можу за декілька годин після спонтанного рішення поїхати кудись, вже сидіти у потязі», – зазначає фронтмен чернівецької команди Monopolia.

За його словами, наразі колектив продовжує працювати над створенням нової порції авторського музичного матеріалу, орієнтовно плануючи оприлюднити його навесні у форматі міні-альбому. Окрім того, Monopolia тримає у найближчих планах пункт стосовно зйомок офіційного кліпу на одну зі свіжих композицій і шукає можливості для втілення даного задуму у життя.

iPunkz & Monopolia – Ти Називаєш Це Місце Раєм

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *