Триста8ісім
Інтерв'ю, Матеріали

Інтерв’ю з вокалістом гурту “Триста8ісім” Павлом Геновим

Триста8ісім” – закарпатський фолк-рок гурт з міста Ужгород, що поєднує в своїй творчості гуцульські, балканські, українські й циганські народні мотиви із рок-н-рольним драйвом і потужною енергетикою. Суміш багатьох сучасних стилів вдало підкреслює фольклорну складову музики, створюючи унікальний для української сцени вибуховий продукт.
Відповісти на декілька запитань для сайту notatky.com.ua люб’язно погодився фронтмен гурту “Триста8ісім“, Павло Генов.

Як просувається робота над повноформатним альбомом?
Пісні для альбому вже написані і гурт їх вже награє. За фестивальне літо переважна частина з цих пісень пройде “обкатку” на виступах і, сподіваюсь, що за осінь-початок зими ми його запишемо.

Про назву ще не думали? Можливо є якісь робочі варіанти?
Так, думали. Остаточної ще немає: можливо це буде “Транскарпатія Dream”, можливо “Тролейбус”, а можливо щось влучніше вигадаємо. )

Ви розповідали, що музика Триста8ісім з часом змінювалась і трансформувалась. Чи зазнає кардинальних змін звучання альбому у порівнянні з ЕР?
Кардинальних змін не планується у плані інструментального наповнення, звучатимуть наші основні музичні складові – вокал, бек, акустична гітара, акордеон, труба, барабани, бас-гітара та електрогітара. Але планується більше роботи над звучанням самих інструментів, плануємо багато часу присвятити підбору звуку для запису ударних. Напевно, будемо використовувати додаткові інструменти та звуки для підкреслення колориту та настрою в деяких піснях. Сподіваюсь, що в альбомі вийде поєднати щирість та емоції, драйв та душевність, які панують на виступах.

З альбомом розібрались наче. А як щодо вищезгаданих живих виступів? Чи є у вас концерт, який запам’ятався найбільше з усіх?
Концертів було багатецько і виразних моментів у нас вистачає майже на кожному. Добре запам`яталося, коли під час виступу на Music Bike Ukraine минулого року сцену майже зносило ураганом і в неї била блискавка! :)
Ще надзвичайно душевною видалась презентація “Перчі” в Ужгороді. Під час виконання пісень аж мурашки по тілу бігали.

А загалом вам більш до душі атмосфера великих фестивалів чи клубів (пабів)?
Гурту більше подобається виступи на відкритих майданчиках, так як є де пострибати та чим дихати. Але досить часто в клубах виходять концерти з дивовижною атмосферою. Тернополю привіт! :)

Як взагалі сприймають закарпатську музику в інших регіонах України? Так само завзято?
Так, за час виступу нам вдається знаходити спільну мову з аудиторією, стати більш щирими та відкритими одне до одного.

Як ви вважаєте, чи можна сьогодні в Україні заробляти на життя виключно музикою?
Думаю, що це можливо, але працювати для того треба багато. І над музикою і над собою.

Тож, на вашу думку доцільніше видавати альбоми на компакт-дисках або викладати для вільного завантаження в Інтернеті? Чи можливо і те і інше одночасно?
Ми робимо і те і інше одночасно. Але диски друкуємо не для заробітку, а для людей, які хочуть мати наш диск як сувенір на пам’ять. До речі, нашу музику можна безкоштовно скачати з нашого сайту – trysta8isim.com

Як Триста8ісім вирішують внутрішньо колективні суперечки?
Внутрішньо колективно і вирішуємо :)

Компромісом чи можливо голосуванням?
Користуємося обома методами, так як коли в суперечці лише дві сторони, то голосування не працює :)

На вашу думку, чи додає конструктивна критика творчої наснаги? І чи є людина, до думки і зауважень якої ви прислухайтесь найбільше?
Так, конструктивна критика дає над чим замислитися. Але, на жаль, її не багато хто може дати. Частіше критика людей є упередженою. Особисто я часто прислухаюсь до того, що кажуть хлопці з гурту.
Наш звукорежисер Олег ще багато в чому підказує і дає поради.

Які недоліки ви хотіли би виправити у собі?
Питання є досить широким, я вважаю, що кожному є над чим працювати. Я б, наприклад, хотів вправніше розпоряджатися часом .

Якого найбільшого музичного звершення ви хотіли би досягнути у творчості?
Хотілося б, щоб вийшло вкладати у музику максимум душі та вогню та поширити сучасну закарпатську та українську музику за межі України та Європи, лишаючись при цьому хорошими друзями та сильною командою!

Дякую! Бажаю вам здійснення всіх ваших творчих і особистих мрій!

Влад Воронін

2013

Всі записи з теґами “Триста8ісім”

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *