Intefångas – Поезія божевілля
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Intefångas – Поезія божевілля (Максі-сингл)

«Поезія божевілля» – перший офіційний реліз зовсім юної столичної alt. metal команди під назвою Intefångas (ex-overVvolt), робота над яким відбувалася на студії РКПІ за участі Богдана Калинюка, відповідального за запис та зведення матеріалу. До свіжого максі-синглу увійшло три авторські композиції проекту: «Гнів», «Океан тіней» та «Поезія божевілля», текст до яких написав Ігор Кузьменко, а музику створив Богдан Таланцев. Щодо самої назви проекту, то варто зазначити, що зі шведської мови Intefångas перекладається як «ті, що не були взяті в полон» або ж просто «вільні».

За словами музикантів, в кожну свою пісню вони вкладають важливий та часто-густо соціальний меседж, який подається слухачу під соусом смачної гітарної музики та колоритного міксу чистого жіночого вокалу із чоловічим речитативом. Зокрема, у першому треку під назвою «Гнів», учасники Intefångas підіймають проблематику надмірної зацикленості на думці оточуючих та, як наслідок, втрати контролю над своєю особистістю через безапеляційний дозвіл суспільству маніпулювати своїм життям. У другій за ліком композиції «Океан тіней» мова йде про те, що серед людських тіней немає кастового розподілу, не зважаючи на те, що їхні володарі з усіх сил намагаються спростувати цю теорему блискучими цяцьками та власною поведінкою. Ну і звісно ж, титульна, однойменна із назвою синглу пісня «Поезія божевілля» стверджує, що надмірний фанатизм у будь-якому життєвому аспекті надзвичайно легко здатен зруйнувати все оточуюче, включаючи внутрішній світ свого адепта.

Наразі ж музиканти Intefångas дуже очікують на реакцію меломанів та поціновувачів жанру на їхній дебютний максі-сингл, отже не забудьте залишити ваш невеличкий відгук щодо міньйону у соціальних мережах. Окрім того, гурт планує незабаром засісти за роботу над своїм першим повноформатним альбомом, тож слідкуйте за новинами.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *