Інший День – Світ - це Коло
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Інший День – Світ – це Коло (Кліп)

Рок-гурт «Інший День» оприлюднив новий кліп до пісні «Світ – це Коло», знятий у Португалії, на острові Мадейра. У відео з’являються три покоління талановитих місцевих акторів з українським корінням (дідусь, батько та син).

«У нас був один фотоапарат, один Давид і одна Мадейра. Але потім все пішло не так. У кадр постійно лізла рука Євгена Міхіна, потім його борода і ноги. Вирішили взяти його повністю. Разом зі свекром. Дякую Юрію Яковичу за витримку і харизму. Потім раптово зірвався концерт групи в Лісабоні, тому довелося музикантів дознімати в Києві в питних закладах. Оцінивши масштаб катастрофи, я зрозумів, що гірше не буде, і приєднався до акторського складу. Спасибі Колі Терельову і всій групі «Інший День» за ідею, роботу, а також поїздку на Мадейру», – пише у Facebook режисер кліпу «Світ – це Коло» Ілля Макаренко.

Звук: Алекс Крамар (студія звукозапису «Істок»). Музика: Володимир Омельченко; слова: Микола Терельов.

«Мої улюблені люди зняли нам кліп. Робили вони це довго, із зосередженим сопінням, зірвавши всі можливі дедлайни (що дуже легко пояснити – улюбленим людям дедлайни до лампочки). Про кліпі довгий час не знали навіть ті, хто в ньому знявся. Думаю, є і ті, хто не знає до сих пір», – додає Микола Терельов (клавішні / вокал гурту «Інший День»).

Інший День – Світ – це Коло
Google Play
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *