Інший День - У лоні снів
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Іншиj День – У лоні снів

Коли музиканти київського поп-рок гурту “Іншиj День” вирішили відзняти свій дебютний відеокліп, до вибору композиції хлопці підійшли дуже відповідально. Пiсню вони вибирали всім колективом методом голосування. У результаті їх вибір припав на пісню “У лоні снів“, яка вже стала своєрідною візитвкою гурту, і принесла йому неабияку популярність та визнання серед поціновувачів якісної української музики.
За словами музикантів, пicню “У лоні снів” вони початково не планували зробити окремим синглом чи вiдзняти на неї дебютний відеокліп, але саме ця композиція дала найбільш цілісне уявлення про майбутню відеороботу.
Композиція “У лоні снів” народилась ще у 2007-му році і часто виконувалась на живих виступах гурту, отримавши студійне життя аж у 2009-му році. Пісня постійно змінювалась і трансформувалась з метою досягнення максимально цікавого звучання із влучним поєднанням мелодійності і динаміки. Навіть сьогоднішній варіант композиції не на всі сто відсотків влаштовує учасників гурту “Іншиj День“, які можливо займуться її доопрацюванням і вдосконаленням у майбутньому.
Процес зйомок відео проходив у мальовничому Львові під чуйним керівництвом режисера Тараса Химича, відомого за співпрацею з такими командами, як Фліт, Скрябін, Тартак, От Вінта та ін.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *