Інший День - Скажи (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Інший День – Скажи (Кліп)

Столичний поп-рок гурт «Інший День» презентував своє нове чуттєве відео на свіжу композицію «Скажи». Першими почути і побачити нові напрацювання музикантів мали змогу всі присутні на спеціальному концерті-презентації, який відбувся у київському рок-н-ролл клубі «Route 66» у червні 2014 р.
«У головних ролях – Володимир, Микола, Льоня, Міша, а також сіра миша, пильна валіза й замурзаний тато. І трошки-трошки свободи, яка не має ціни…», – розповіли музиканти в анотації до кліпу. На прикладі історії батька і сина учасники гурту «Інший День» показали ті величезні жертви, які за свою волю і свободу змушена була заплатити сучасна Україна, та які вона продовжує сплачувати й донині. «Ти впізнаєш напевно, де життя, а де міф, як прозрієш з розпачу і болю…». Саме у присвяті героїзму, сміливості й нездоланності людського духу було створено зазначене відео.
Головний герой історії – маленький хлопчик, який потрапляє на старе горище і знаходить там минуле свого батька. В старому пильному чемодані, покинуте й забуте. В той самий час сіре мишеня, що відправляється в навколосвітню мандрівку обіднім столом, потрапляє у пастку. Воно опиняється під ковпаком. І змушене боротися за власне існування, за власну свободу єдиним доступним для себе способом.
Володимир Омельченко, соліст гурту «Інший день»: «Ця пісня, по суті, і є повноцінне життя. Ліниве у часи добробуту і бурхливе у часи викликів. Ми не хотіли тісно прив’язуватися до подій на Майдані, хотіли лише відштовхнутися – думкою, словом, римою, гітарним перебором. І зробити щось позачасове. Актуальне за будь-яких обставин. А що може бути актуальнішим за одвічне прагнення людини до свободи?»
Режисером музичної міні-стрічки виступила Дінара Ахтємова, а операторську роботу виконували Максиміліан Ільченко та Ростислав Чомко. Учасники гурту висловлюють щиру вдячність проректору Національної академії керівних кадрів культури та мистецтв Бойко В.І., Олександру Омельченку, його вірним друзям Георгію Беркадзе і його племіннику, Артему та його мамі.

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, Інший День, музика українською, украинская музыка,Інший День – Скажи, новий кліп гурту Інший День, Інший День 2014, євромайдан, Небесна Сотня


Только для истинных ценителей табака! Сигаретный дом Marry Land предлагает широчайший ассортимент сигар, трубок, сигарет, аксессуаров и многое другое. Советуем обратить внимание на большой выбор бумаги сигаретной, цены на которую вас приятно удивят.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *