ІншІ - Ятинебо
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

ІншІ – Ятинебо

Поп-рок гурт “ІншІ” зі стародавнього міста Володимир-Волинський було засновано у 2003-му році і наразі колектив є однією з найстарших музичних формацій свого міста. За період своєї творчої діяльності музиканти відіграли незліченну кількість концертів, починаючи з невеликих заходів у рідному місті і закінчуючи найбільшими фестивлями України. Музика “Інших” досить гармонійно поєднує у собі подекуди філософську лірику з потужним форматом гітарного року. Варто зазначити, що гурт є одним з ініціаторів проекту “Живий Погляд”, який спрямований на розвиток і подальшу популяризацію молодих українських виконавців, і який вже давно вийшов за межі однієї області, об`єднавши під своєю егідою багато талановитих команд.
У своєму активі хлопці мають два міні-альбоми, перший з яких був таким собі дебютним кроком у музичну площину, а другий, під назвою “Ятинебо” вмістив у себе десять авторських композицій, які вже давно полюбилися слухачам на живих виступах, і став своєрідною візитівкою гурту. Демо-платівку “Ятинебо” було записано у форматі живого звучання на рівненській студії “Індюк рекордз”, тобто всі інстументи і вокальні партії писалися одночасно. Україномовний поп-рок у форматі “live” звучить дійсно живо, якісно і злагодженно, надовго запам`ятовуючись слухачу.
[soundcloud url=”http://api.soundcloud.com/playlists/10655895″ params=”color=3a3735&auto_play=false&show_artwork=false” width=” 100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *