Inshi – Я лечу до тебе, Запали мене, запали
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Inshi – Я лечу до тебе, Запали мене, запали (Сингли)

Презентуємо вам новинку від дніпропетровського гурту Inshi, а якщо точніше, то музиканти підготували для слухачів не одну, а одразу цілих дві прем’єри. Тож якщо висловлюватись футбольною термінологією, поп-рокери знову «вистрілюють дублем» – дві студійні новинки колективу «Я лечу до тебе» та «Запали мене, запали» вже доступні для ознайомлення всім охочим. Нагадаємо, що декілька місяців тому формація презентувала попередню подвійну прем’єру, з якою ви можете також ознайомитись на нашому сайті.

Перший трек «Я лечу до тебе» виконано в класичній поп-роковій стилістиці, відповідно до якої і тематику було витримано в чуттєвих романтичних тонах. У пісні головний герой змальовує дивовижний світ, де на обрії майорять старовинні високі вежі, під ногами плескається кришталево прозора вода, а на узбережжі величний маяк щоночі вказує шлях заблукалим кораблям. Але навіть така дивовижна місцевість видається неповною без його коханої, тож він молить вищі сили про те, щоб вона опинилася поруч.

Друга композиція «Запали мене, запали» кардинально відрізняється від попередниці та є справжнім антивоєнним маніфестом гурту Inshi. Робота над обома новинками проходила на студії звукозапису Indigo music протягом останніх двох місяців, а наразі її результати вже доступні для прослуховування.

Слідкуйте за новинами та анонсами від гурту Inshi на сторінках офіційних соціальних мереж, де ви, до речі, можете також залишити ваші враження та відгуки від новопредставлених новинок.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. sergei says:

    дуже гарні пісні .дякую

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *