Inshi – Дай мені знак, Сніг
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Inshi – Дай мені знак, Сніг (Сингли)

Учасники дніпропетровського поп-рок гурту Inshi приготували для своїх слухачів не одну, а одразу дві прем’єри – світ побачили дві нові студійні композиції «Сніг» та «Дай мені знак», які достатньо довго пролежали у «творчій шухлядці» колективу. Запис нових треків, так само як і попередніх релізів, з якими ви вже мали можливість ознайомитись на нашому сайті, здійснювався на студії Indigo Music.

Розпочнемо, напевно, з актуальної на сьогоднішній день пісні під назвою «Сніг». Вона була написана ще в далекому 2011 році за участі талановитої львівської поетеси Ірени Томаш-Пастушок, чию лірику було покладено в основу композиції . Саме ця пісня найчастіше відкривала концертну програму живих виступів гурту Inshi, і от, нарешті, отримала своє студійне відображення. Варто додати, що окрім основної роботи на студії Indigo, партії ударних записувалися на MP3Sound. Саунд-продюсером треку виступив лідер гурту Костянтин Сохацький.

«Я буду дуже не проти, якщо закохані чоловіки почнуть співати цю пісню своїм коханим, та освідчуватись з її допомогою у власних найщиріших почуттях», – каже про другу сьогоднішню прем’єру Костянтин. Як ви вже напевно зрозуміли, чуттєва композиція «Дай мені знак» присвячується всім по вуха закоханим парам та їхнім непідробним емоціям. Слова до неї написала дніпропетровська поетеса Оля Гаврилик, а саунд-продюсером на цей раз виступив гітарист «Інших» Олександр Храпов.

Зазначимо, що це не остання передноворічна прем’єра від дніпропетровців, адже наразі Inshi працюють на студії над ще однією новою-старою композицією. «У нас є ще одна незакінчена пісня, а вже після Нового року будуть абсолютно нові твори. Зараз ми закінчуємо роботу над композиціями, які досить довго пролежали у «ящику», для того щоб крокувати у Новий рік з новими піснями і оновленим звучанням», – розповів «Нотаткам» фронтмен «Інших».

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *