Інше Небо – Весна нам підкаже
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Інше Небо – Весна нам підкаже (Сингл)

Хлопці з поп-рок гурту «Інше Небо» впевнені, що абсолютно кожному з нас весна обов’язково підкаже, як правильно слід вчинити у тій чи іншій життєвій ситуації, підштовхне до вирішення проблем та усунення недомовок, зокрема й у справах амурних. Тож музиканти вирішили покласти ці свої роздуми на музику та нещодавно презентували в Інтернеті свій новий студійний сингл під назвою «Весна нам підкаже». Автором слів та музики свіжої пісні став вокаліст та гітарист гурту Олександр Пилипенко.

«Цю пісню я написав навесні минулого 2015 року. З кожною новою весною до нас приходять нові сили, поновлюються почуття, у певному сенсі навіть переосмислюється життя. В основу композиції покладено історію про достатньо довгі відносини між двома людьми, які фактично вичерпались. Але весна зближує та дарує парі ще один шанс бути разом», – розповів «Нотаткам» фронтмен «Іншого Неба».

Він також зазначив, що після видання композиції «Весна нам підкаже» музиканти «Іншого Неба» продовжують активно займатися накопиченням нового матеріалу, який у недалекому майбутньому сформує дебютний повноформатний альбом колективу. Окрім того, у планах проекту значиться зйомка кліпу на одну з нових композицій, тож слідкуйте за новинами.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *