Інше Небо – Ти можеш
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Інше Небо – Ти можеш (Сингл)

Учасники молодої поп-рок формації «Інше Небо» з міста Бориспіль презентували у соціальних мережах свою нову мотивуючу композицію під назвою «Ти можеш», автором слів і музики якої вже звично виступив вокаліст та за сумісництвом барабанщик гурту Олександр Пилипенко. Накопиченням, зведенням та мастерингом матеріалу займався Максим Сиволап.

Своїм новим твором музиканти прагнуть вмотивувати слухачів стрімко і невідхильно рухатись по життєвому шляху, ніколи не опускати руки та завжди прямувати до успіху. «Наші мрії мають чудову властивість здійснюватись. Тож ніколи не бійтеся ставити перед собою великі завдання, боріться з перешкодами та здобувайте такі жаданні перемоги. Та не забувайте, що музика гурту «Інше Небо» буде постійно з вами – і в переможні години, і в часи тимчасових незгод», – зазначили учасники «ІН» в анотації до пісні «Ти можеш».

Долучайтесь до спільнот гурту у соціальних мережах та слідкуйте за новинами та анонсами від молодого колективу, який, до речі, вже встиг анонсувати скорий вихід декількох наступних студійних синглів. Не пропустіть!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *