Інше Небо – Друг
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Інше Небо – Друг (Сингл)

Бориспільський поп-рок гурт «Інше Небо» нещодавно оприлюднив у мережі свою нову авторську композицію під назвою «Друг», що слідом за треками «Здивуй мене» та «Тікай» стала третім студійним синглом формації у 2015 році. Слова нової пісні написав вокаліст «ІН» Олександр Пилипенко, який, до речі, за сумісництвом є ще й барабанщиком гурту. Накопичення, зведення та мастеринг – Максим Сиволап.

Виходячи з назви, напевно, не важко здогадатися, про що саме піде мова в новій композиції молодого гурту. Ось як прокоментували свою нову роботу самі музиканти «Іншого Неба»: «Ця пісня про тих і для тих, хто постійно поруч у найпотрібніші моменти, про тих, хто урізноманітнює та доповнює наше життя, а часом і взагалі його переінакшує. Адже дружба – це разюча сила, що здатна на фантастичні речі, сила, без якої нам не обійтись. Тож, слухайте наш новий трек та відправляйте його своїм кращим друзям. Подякуйте їм просто за те, що вони є», – йдеться в анотації до треку.

Долучайтесь до спільнот молодого колективу у соціальних мережах та слідкуйте за його творчим шляхом і майбутніми звершеннями.

[fap_track id=”7652″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Maks says:

    Спасибо за ваше творчество. Очень приятно слышать Украинский рок, чистый без матов но з драйвом и со смыслом. Успехов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *