Інше Бачення – На самоті
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Інше Бачення – На самоті (EP)

«На самоті» – це новий студійний міні-альбом гурту «Інше Бачення», сформований з авторського музичного матеріалу, що з’являвся на світ у період з далекого 2012 року і аж до сьогодення. Цікаво, що спочатку музиканти планували свій реліз «На самоті» у якості повноформатної платівки, але через певні технічні та особистісні труднощі, матеріал у повному обсязі на сьогоднішній день так і не вдалося записати. Тож учасники формації вирішили більше не тягнути час та представити українським меломанам те, що вже зараз є у них на руках. Саме так і побачив світ свіжий семитрековий EP-реліз, загальною тривалістю майже у півгодини.

«До альбому ми йшли довгі 4 роки, і за цей час змінилось практично все, що тільки могло змінитись. Незмінною лишилась тільки назва «Інше Бачення» та наше бажання творити чесну музику. Мінімум фальші та комерції, максимум почуттів та порваних струн – ось формула нашої творчості. Ми вирішили викладати альбом двома частинами, а не чекати ще рік, поки завершимо весь матеріал. Якщо характеризувати реліз, то перш за все «На самоті» – це такий особливий стан, коли видно далі, коли можна бути максимально відвертим, бути собою», – розповів нашому сайті засновник «Іншого Бачення» Нікіта Чеканський.

Варто додати, що у майбутньому учасники «Іншого Бачення» планують надолужити згаяне та все ж таки дозаписати ті чотири пісні, які за початковим задумом мали разом із представленим сьогодні матеріалом скластися у повноформатний лонг-плей. Роботу над ними планують закінчити протягом року. Слідкуйте за подальшими новинами та очікуйте на живі виступи колективу, що вже не за горами!

українська музика

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *