INPLUS – Не відпускай
Матеріали, Популярна музика, Релізи

INPLUS – Не відпускай (Сингл)

Пісня «Не відпускай» від молодого проекту INPLUS – чудовий приклад того, як може (та, напевно, має) звучати нова українська поп-музика. Звісно, останнім часом з’явилося дуже багато україномовної музики цього стилю, але у чималій, якщо не переважній кількості релізів даного напряму присутня спільна проблема під назвою шаблонність та неактуальність. Рідною мовою наразі почали співати багато артистів – дехто через патріотичні переконання, дехто через квоти, але далеко не завжди кількість нового музичного матеріалу впливає на його якість. У цій ситуації дуже добре можна усвідомити контраст між поняттями «поп-музика» та «попса». Але новинки на зразок композиції «Не відпускай» однозначно вселяють оптимізм стосовно розвитку даного напрямку сучукрмузу – наче немає у них нічого надприродного, але зроблені вони стильно, зі смаком та потенціалом.

Що стосується самого треку «Не відпускай» від хлопців з INPLUS, то його було оприлюднено у мережі напередодні новорічних свят, а буквально кілька днів тому, музиканти та їхні представники поширили у соціальних мережах посилання для офіційного придбання композиції. Основний меседж даної роботи полягає у заклику насолоджуватися кожною хвилиною поруч зі своєю коханою людиною, цінувати кожен з моментів спільного щастя та ніколи не відпускати власну долю. «Друзі! Ми раді представити Вам наш новий сингл «#невідпускай». Ця пісня – історія про справжні та щирі почуттях, про ту силу, яка готова подолати будь-які перешкоди», – коментують свою новинку INPLUS.

Додамо, що «Не відпускай» – перша україномовна композиція дніпрян, які наразі перебралися жити і працювати до столиці України. Свій наступний студійний сингл хлопці обіцяють презентувати вже у лютому 2018 року, слідкуйте за новинами.

Українська музика: INPLUS – Не відпускай

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *