Інертний стан - Дебютний альбом
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Інертний стан – Дебютний альбом

Пропонуємо вашій увазі вельми цікавий київський тріп-хоп проект “Інертний стан” і їх однойменну дебютну повноформатну платівку, що побачила світ у 2013 році. Імена двох учасників гурту – Володимира Кучинського та Євгенії Дзюбенко – можуть бути знайомі поціновувачам української андерграунд сцени, адже обоє музикантів досить довго виступали у складі психоделік-рок гурту “Ворождень”, який розпочав своє існування ще у 1998 році. У Володимира накопичилася досить значна кількість музичного матеріалу, який він хотів оздобити поетично, тож довгий час займався пошуком влучних творів та їх авторів, проте безуспішно. Знітившись і майже опустивши руки у пошуках, він розповів проблему Євгенії, у якої виявилось дуже багато цікавих поезій. І от, двійко музикантів, знайшовши одне одного, вирішили організувати окремий особистий проект, який назвали “Інертний стан“.
Об`єднавши жіночу поезію із тріп-хоповими аранжуваннями і експерементальним техно, музиканти змогли досягти цікавого і незвичного звучання. Творчість колективу сповнена різноплановою емоційністю, що бере свої витоки з глибоких особистих переживань. Проте музику “Інертного стану” зовсім не можна назвати одноплановою, адже гурт почувається вільним від стилістичних обмежень, і всю свої творчу наснагу може перетворювати на новий матеріал у рамках проекту, в якому відкриваються все нові і нові сторони обопільних напрацювань.


[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/playlists/15263602″ params=”color=423f3d&auto_play=false&show_artwork=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *