IndepenDance – В своєму серці
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

IndepenDance – В своєму серці (Сингл)

Молоді львів’яни з гурту IndepenDance продовжують активно працювати над майбутнім повноформатним альбомом, водночас не забуваючи про своїх слухачів, час-від-часу даруючи тим все нові і нові записи. Саме так сталося і з новим авторським синглом IndepenDance «В своєму серці», що з’явився у мережі через декілька місяців після попередньої пісні «Дотик», та, за словами вокаліста команди Віталія Гомзова, помітно відрізняється від усього попереднього матеріалу.

«Музика дещо відрізняється від попередніх пісень, насамперед своїм більш акустичним звучанням. Тематика тексту, до речі, також – пісня «В своєму серці» вийшла соціально-спрямованою. Ця композиція про людей, про комплекси, про суспільство, яке закривається у собі, щоб сховатись від проблем та самого себе. Але, як то кажуть, надія є, потрібно лише відкритися, пустити світло в своє серце та душу», – ділиться із читачами «Нотаток» деталями новинки фронтмен IndepenDance.

Варто додати, що запис свіжого треку проходив на студії саунд-продюсера гурту Романа Микульського. Наразі хлопці планують продовжити своє глибоке занурення у роботу над майбутнім лонг-плеєм, що триватиме фактично весь зимовий період, а коли весняне тепло знову повернеться до України, музиканти почнуть планувати свої перші післязимові живі виступи. А там вже не за горами і насичене фестивальне літо 2017.

IndepenDance – В своєму серці

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *