IndepenDance – Сама
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

IndepenDance – Сама (Сингл)

Львів’яни з гурту IndepenDence оприлюднили свою нову пісню під назвою «Сама», яка стала другим студійним синглом формації слідом за дебютним треком «Блиск твоїх очей». Зазначимо, що перший склад IndepenDence було зібрано ще у 2012 році, але тоді гурт студійно не записував свої напрацювання і, з рештою, так і не дістався стадії живих виступів. Але вже за два роки оновлений склад колективу реанімує його діяльність.

Повертаючись до самої композиції «Сама», варто додати, що написана вона була доволі давно – кілька років тому. Доробляти та модернізувати її музиканти IndepenDence взялися відносно нещодавно, витративши загалом на стадію запису/зведення близько двох місяців. Через його солідну історію та чималі видозміни, хлопці називають цей трек дуже «виношеним».

«Музика сама по собі вже є певним повідомленням до людей, а головна ідея даного синглу полягає у тому, що ми хотіли нагадати людям важливість їхніх почуттів, пояснити, як все ж таки важливо кохати і ніколи не втрачати свою любов. Я думаю, підсвідомо кожен розуміє важливість цих життєвих аспектів, адже самотність – один з найдревніших страхів людства», – розповів «Нотаткам» вокаліст IndepenDence Віталій Гомзов.

Наразі учасники гурту вже працюють над своїм наступним синглом та готуються до зйомок першого офіційного відеокліпу.

[fap_track id=”7476″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *