IndepenDance – Дотик
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

IndepenDance – Дотик (Сингл)

Новий сингл «Дотик» з майбутнього альбому львівського гурту IndepenDance вже доступний для ознайомлення всім охочим вітчизняним меломанам! Запис свіжого треку – справа рук відомого західноукраїнського звукорежисера та по сумісництву барабанщика команди Романа Микульського.

Тематика новинки, відповідно до назви, доволі класична – у ній йдеться про той унікальний погляд, дотик та почуття, які завжди по-особливому відчувають закохані. «Щодо нашої нової пісні «Дотик», то з її появою тематика та загальний напрямок творів IndepenDance не змінюється – ми завжди мріємо та співаємо про мир та любов. Адже саме ці речі, на нашу думку, обов’язково врятують світ. Ми віримо, що музика має бути доброю, легкою для сприйняття та не надто складною технічно – як казали великі, у простоті сила», – розповів «Нотаткам» вокаліст гурту Віталій Гомзов.

Додамо, що слова та початкову музику треку написав сам Віталій, при чому через достатньо довгий часовий проміжок – музика пісні «Дотик» народилася у далекому 2012 році, а слова до неї вже у лютому поточного року. Саме композиції «Дотик» випало змалювати слухачам настрій майбутньої повноформатної платівки IndepenDance та стати першим офіційно оприлюдненим синглом з неї.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *