IndepenDance – Блиск твоїх очей
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

IndepenDance – Блиск твоїх очей (Кліп)

Молодий львівський гурт IndepenDance завершив роботу над першим офіційним роликом своєї відеографії та представив його на розсуд широкого слухацького загалу. Кліп на пісню «Блиск твоїх очей» знімала молода режисерка Мар’яна Солодовченко, якій через збіг певних обставин довелося до того ж знятися в новому відео у якості акторки. Місце за операторськими камерами займали Олег Тибінка та Олег Козицький.

«Блиск твоїх очей» – одна з найперших композицій формації IndepenDance, тож і першу відеороботу хлопці вирішили знімати саме на неї. Зйомки музичної міні-стрічки розпочалися ще у травні, і от нарешті, фактично через півроку після початку робіт, кліп став доступний для перегляду всім бажаючим.

За словами режисерки ролику, якоїсь глибокої теми чи високої думки його сценарій не передбачав, адже на меті знімальної групи було створити лайтовий продукт, що запам’ятовується та гарно сприймається глядачем. Словом, тематика відео – music connecting people.

Презентували свій новий кліп музиканти в етері ТРК Львів у рамках програми «Доброго Ранку Львове», ведучим якої є добре знайомий читачам нашого сайту Тарас Гаврик. Окрім, власне, самого предмету презентації, музиканти IndepenDance розповіли, що вже зараз працюють над сценарієм до свого наступного кліпу, а також готуються до найближчих живих виступів.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *