Інь-ян: ХАС
Інь-ян, Матеріали

Інь-ян: ХАС (25.06.16)

Що таке Інь-ян? > > >

yán: Всім привіт, сьогодні я хочу поділитися з вами своїми враженнями з приводу вчорашнього виступу Назара-Хайдара Хассана та Мар’яна Сакалюка у рамках проекту «ХАС», що відбувся у столичному клубі MonteRay та поклав початок серії літніх концертів музикантів на підтримку альбому із символічною назвою «№1». Одразу ж скажу мешканцям Харкова та Франківська: не пропустіть наступні виступи у ваших містах 09.07 та 16.07 відповідно, адже воно того варте.

Отже, Київ. Особисто для мене цей виступ було побудовано на суцільних контрастах, адже левову частку відвідуваних мною виступів здебільшого складає, скажімо так, гітарна музика. Тобто це було не звично але цікаво. Українська музика насправді різна і це не може не тішити. Перше, що кинулося в очі в середині клубу – це відносно невелика кількість народу під сценою, хоча на годиннику було вже близько восьмої. До моменту початку концерту люди звісно що потроху підтягувалися, хоча я все рівно очікував більшої наповненості залу. А от тут слід вставити перше приємне «але». Кількість кількістю, але такої підтримки виконавця, чесно кажучи, я давно не бачив. Бог з ними, з усіма тими, хто знав слова пісень та наспівував в унісон «ХАСу», але звідки всі ці люди (всі як один, от чесно) знають спеціальні рухи для кожної з пісень? Гучна несамовита підтримка залу – дійсно приємна несподіванка.

Щодо самої музичної складової, то перші два визначення, що спадають на думку, це професійність та артистизм. Звучання команди безперечно якісне, аранжування сучасні, тут і говорити нема про що. Назар – природжений артист, що відчуває себе на сцені, як би то попсово не звучало, як риба у воді. Надзвичайно сподобалась його комунікація із публікою. Часом це була інформаційна довідка про команду, часом – жарти, часом – достатньо серйозні твердження, а часом просто посмішки – усього було вдосталь, робота із залом перфектна.

Композиції дебютного альбому «№1», який презентували хлопці, та які дивовижним чином вже встигли вивчити дівчата під сценою (вже навіть перестав дивуватися), особисто я би переслухав. До речі, склалося враження про їх достатню несхожість поміж собою, при чому як з точки зору загального настрою, так і з боку елементів аранжування та навіть манери текстів. Саме тому я хотів поповнити свою колекцію компакт-дисків української музики новим студійним альбомом «ХАСа», підтримавши тим самим музикантів, але тут мене очікувало перше за вечір розчарування. Виявилось, що кількість дисків була дуже лімітованою, ба більше, народ замовляв їх ще задовго до концерту. Тому придбати свій примірник мені не вдалося (харків’яни та франківці, вчіться на моїх помилках).

Музикантам та команді хочу щиро подякувати за вечір, публіці за яскраву підтримку, а меломанів закликати активніше відвідувати виступи, адже ваша присутність є надзвичайно важливим та мотивуючим фактором для артистів.

ХАС

yīn: Обаятєльний Назар – назову этот текст так.

Итак, во-первых, приятно было укрыться от невыносимой жары в прохладном клубе MonteRay на Театральной:) Во-вторых, впечатление от выступления группы «ХАС» в Киеве у меня осталось позитивным, хотя есть свои нюансы.

Назар, который, как краем уха услыхала я, участвовал в одном не очень хорошем проекте на телевидении и даже вошел в пятерку лучших исполнителей сего действа, несмотря на этот плачевный факт, отлично держит себя на сцене. Он умеет говорить с публикой, что дано не каждому его коллеге с внушительным стажем на сцене, умеет петь, а еще он обаятельный, да.

Именно поэтому, я так понимаю, в MonteRay собралась публика в большинстве своем состоящая из дам разных возрастов. Девушки влюбленными глазами весь вечер смотрели на исполнителя, умилялись, пели вместе с ним и танцевали. Надо сказать, что ближе к завершению выступления даже самые стойкие мужчины пустились в пляс.

Что касается главного – музыки, то Назар, прости Господи, поет (или читает?) практически попсу. Хотя, надо сказать, что поет он хорошо, а его песни посвящены детям, миру во всем мире и, конечно же, любви – словом, не лишены смысла. Если бы добавить хоть немного рок-н-ролла, о котором со сцены упоминали в одной из песен, стало бы только лучше. А так иногда ловила себя на мысли, что нахожусь на концерте… Светланы Лободы.

В целом же, фанаты проекта «ХАС» были в восторге от выступления, нам было интересно. Группе стоит и дальше развиваться, искать новые темы и экспериментировать с аранжировками, их путь – «большая» сцена.

ХАС

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *