In Signs – Злива
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

In Signs – Злива (Сингл)

Пропонуємо вам познайомитися з першим україномовним синглом столичного гурту In Signs під назвою «Злива», який до цього випускав музичний матеріал виключно англійською мовою.

За словами фронтмена In Signs Арсена, цей трек народився у результаті поєднання та перекладу двох інших композицій з його особистої «творчої шухляди». Дані пісні взагалі не розглядалися в контексті репертуару In Signs, але, все ж таки, потрапили до нього, хай і в такому видозміненому стані. Варто зазначити, що новий трек «Злива» відчутно вирізняється з-поміж інших пісень In Signs.

«Це перший наш трек українською. Такого міксу ви не чекали від нас. Дуже сподіваємось на вашу підтримку, від українського треку не знаємо чого очікувати. Ця пісня має назву «Злива», над нею ми працювали відразу на двох студіях: Bobina Records та VD Sound. У разі успішного відгуку про україномовний трек, ми почнемо записувати та продюсувати альбом українською. У ньому не буде звичного альтернативного року та пост-гранжу. Україномовні треки ми би хотіли зробити дещо простішими, а от англомовні тримати в жанрі пост-гранж з потужними приспівами», – коментують учасники In Signs.

Ознайомитися зі «Зливою» та додати її до своєї медіа-бібліотеки можна за допомогою більшості відомих онлайн-сервісів. Окрім того, ви маєте можливість безкоштовно скачати свіжий сингл з офіційного сайту команди за наведеним посиланням.

In Signs – Злива
Apple Music
Spotify
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. KP says:

    Хороший український продукт, хотілося, що б рок був такий же популярний як раніше, але час йде і смаки змінюються і потрібно йти в ногу з часом, що б завойовувати нових шанувальників для вашої музики. Скажу вам чесно, хлопці, мало пісень які заходять відразу, а ця зайшла. Сподіваюся, далі буде тільки краще.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *