Illusions - Heavens
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Illusions – Heavens

Неокласичний рок у акустичному виконнанні – явище достатньо непересічне для нашої країни. Тим паче у дивовижному сплетінні гітари, фортепіано і віолончелі, які використовують у своїй творчості музиканти львівського гурту Illusions. Колективу вдалося досягти необхідної тонової гармонії, зберiгши при цьому запал і емоційну потужність. Неперевершене вміння варьювати наcтроями і чуттєвістю своїх пісень робить творчість львівян ще більш цікавою і самобутною для української музичної сцени.
Гурт Illusions було створено у 2011-му році у форматі тріо, який не зазнав змін і досі. За досить короткий період своєї творчої діяльності, музиканти встигли виступити на численних концертах і фестивалях найбільших міст України, а також презентувати свою дебютну студійну платівку під назвою “Heavens“. Половину пісень альбому складають інструментальні композиції, які вдало підкреслюють стилістику платівки, роблячи її при цьому більш цілісною і нерозривною. Альбом “Heavens” сприймається на одному диханні, преносячи слухача у дивовижну і чарівну країну Illusions, з якої якнайдовше не хочеться повертатись. Пропонуємо і вам зануритись в іллюзорну реальність музикантів, у якій панує чарівне сплетіння емоцій і звуків.
[soundcloud url=”http://api.soundcloud.com/playlists/8618694″ params=”color=575554&auto_play=false&show_artwork=false” width=” 100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *