Illusions - 9 (Дев’ятка)
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Illusions – 9

Львівський неокласичний рок-гурт Illusions нещодавно відзвітував про завершення роботи над новим альбомом під назвою “9“, який вже зараз доступний для прослуховування онлайн. “Дев`ятка” стала другим студійним альбому колективу і вмістила в себе відповідно до назви дев`ять авторських композицій, одна з яких є інструментальною. Вишуканість і естетичність представлених на диску композицій стала можливою завдяки довгій і кропіткій роботі над ними учасників гурту, яку музиканти проводили протягом останніх двох років. Кожна пісня мала змогу і час у природній спосіб дістатись свого фінального вигляду, пройшовши всі етапи становлення і вдосконалення крізь уявну призму Illusions.
Як зазначали учасники гурту, новий альбом вийшов більш сталий і дорослий та створювався із врахуванням невеличких недоліків минулих напрацювань. За словами музикантів, кожна пісня “Дев`ятки” має своє особливе забарвлення, яке у купі з різнобарв`ям інших пісень складають цілу музичну “сонячну систему”, що була виплекана, видумана і реалізована учасниками Illusions. Колектив вирішив зробити наголос не на кількості пісень, а на унікальній цілісній атмосфері, яку вдалося втілити дев`ятьма композиціями, що стали своєрідним звітом колективу за певний період творчої діяльності.
Після завершення робіт над новою платівкою музиканти планують взяти певний час на переведення подиху і своєрідну творчу відпустку, адже за останні два з половиною роки гурт представив публіці аж два повноформатні альбоми. Один з учасників Illusions, Єгор Грушин вже заявив про намір попрацювати із популярним луцьким гуртом “Фіолет”, співпраця з яким розпочнеться одразу після Нового 2014 року.
[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/playlists/16788527″ params=”color=494745&auto_play=false&show_artwork=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *