ILLARIA – Зацілуй
Етно та фольк, Матеріали, Популярна музика, Релізи

ILLARIA – Зацілуй (Сингл)

Відома вітчизняна етно-виконавиця Illaria, після народження дитини остаточно повернулася до активної музичної діяльності – нещодавно співачка оприлюднила у мережі свій новий кліп під назвою «Я жива», створений спільно з популярним українським дизайнером Олексієм Залевським (переглянути можна тут), а також однойменну концертну програму. А сьогодні ми пропонуємо вам ознайомитись із ще однією частинкою цієї програми у вигляді свіжої композиції «Зацілуй», сповненої легкої літньої атмосфери та романтизму.

Запис нової композиції Ілларії відбувався на студії звукозапису «Київ Sound Studio», під керівництвом Володимира Григоровича (запис, зведення та мастеринг). Авторкою слів і музики виступила сама співачка, а доповнили твір звучанням етнічних духових інструментів та гітари Роман Солук та Вiталiй Рустамов відповідно. Надати аранжуванню треку «Зацілуй» фінального вигляду виконавиці допоміг вже згаданий нами Володимир Григорович.

Щодо подальших творчих планів, то у своїх нещодавніх інтерв’ю Illaria зазначала, що планує накопичити достатню кількість нового музичного матеріалу до кінця літа і вже восени сформувати з нього цілий повноформатний альбом. За словами співачки, на цей раз її лонг-плей буде достатньо життєрадісним, позитивним і трошки філософським, тож не пропустіть прем’єру.

українська музика

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *