Illaria – Я жива
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Illaria – Я жива (Кліп)

Відомий український дизайнер Олексій Залевський змусив співачку Ілларію повністю роздягнутися перед відеокамерою! Не подумайте, ніяких амурних історій між художником та виконавицею принаймні досі не спостерігалося, просто так мало статися за сюжетом нового кліпу співачки, у ролі режисера якого вперше для себе виступив Олексій. Свіжий ролик «Я жива» витримано у дусі містичних голлівудських кінострічок із притаманною атмосферою, химерними образами головних героїв та особливим реквізитом, що складався з модних колекцій Залевського різних років. Під час роботи над відео, за словами знімальної групи, одних тільки варіантів гриму та різних зачісок було задіяно більше 40 штук. Варто зазначити, що пісня і кліп «Я жива» представлені загалу одразу у двох варіаціях – українською та англійською мовами.

Якщо продовжувати наводити цифрові статистичні показники, то обов’язково маємо згадати, що над свіжим кліпом Ілларії до пісні «Я жива» працювала чимала команда спеціалістів, що складалася з 60 людей. «Я жива» – це дуже серйозна «кіношна» робота. Я там не просто красуюся перед камерою, а граю роль головної героїні, персонажа, якого створив Олексій. У одній зі сцен мені довелося роздягтися заради образу. Не заради того, щоб заробити собі якісь певні бонуси чи показати свою фігуру, ні, просто так потрібно було за сюжетом. Це був важливий драматичний момент. Олексій ніколи не робить щось просто для того, щоб було красиво – він завжди продумує все наперед, бачить підтекст. Мені насправді пощастило працювати з неймовірно талановитими і професійними людьми!» – розповіла Illaria.

Презентація нового кліпу Ілларії відбулася на нещодавньому великому концерті виконавиці, під час якого з нею сцену радо ділили Тоня Матвієнко, Вадим Красноокий з Mad Heads, Ольга Цибульська, піаніст Євген Хмара та інші артисти. Цей виступ фактично став першим повноцінним концертом виконавиці за весь минулий рік, адже Illaria була зайнята сімейними клопотами, пов’язаними з народженням доньки. Тим не менш, як розповіла співачка, весь цей час вона продовжувала писати нові композиції, які вже восени трансформуються в новий студійний альбом.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *