Illaria – Я жива
Етно та фольк, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Illaria – Я жива (Альбом)

Відома українська співачка Illaria, яка цього місяця відсвяткувала свій тридцятирічний ювілей, завершила роботу над третім за ліком альбомом своєї дискографії. Назва нової платівки походить від титульного треку «Я Жива» – гучної новинки, до якої кілька місяців тому дизайнер та по сумісництву режисер Олексій Залевський відзняв відеокліп. Варто також зазначити, що окрім пісні «Я Жива», серед восьми треків однойменного альбому присутні інші, вже знані для широкої слухацької аудиторії пісні, зокрема твори «Не відпускай», «Зацілуй» та «Агапіму».

Як зазначає сама Ілларія, новий лонг-плей став для неї справжнім підсумком більш ніж трирічної творчої роботи та символічним переходом до наступного етапу музичної кар’єри. «Альбом «Я Жива» охопив та узагальнив різні періоди мого життя – від переживань подій на Майдані, і аж до народження донечки. Саме тому зібрані у ньому композиції вирізняються таким різним емоційним фоном, але в цілому альбом має позитивний настрій, що є не зовсім характерним для мене. Музика у ньому повністю авторська, подекуди доповнена етнічними мотивами», – ділиться деталями релізу Illaria.

За словами співачки, зараз вона переживає надзвичайно позитивний та світлий життєвий період, що, відповідно, не могло не отримати відображення у музичному матеріалі. Всі ми звикли до того, що Ілларія раніше виконувала виключно драматичні та глибокі пісні, проте наразі вона, відчуваючи творчий підйом, подекуди навіть не боїться експериментувати з танцювальними мотивами, водночас не забуваючи про етніку.

На сам кінець варто додати, що у наступному 2017 році Illaria вирушить у перший для самої себе великий концертний тур на підтримку альбому «Я Жива», приурочений, до того ж, до десятирічного ювілею сценічної діяльності виконавиці.

Illaria – Я жива

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *