Illaria – Сила
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Illaria – Сила (Сингл)

За словами співачки Ілларії, справнім переможцем є не та людина, яка не знає гіркоти поразок, а та, яка ніколи не здається. Саме про це і піде мова у новій авторській композиції виконавиці під назвою «Сила», написаній спеціально для цьогорічного відбору на Євробачення. Дана робота змогла відкрити додаткову внутрішню силу у самій артистці, відтак, за задумом, має допомогти у цьому аспекті й іншим.

«Євробачення – це мрія. Це місце, де ти можеш сказати саме те, що хотілося б, місце, де ти можеш якнайкраще представити свою країну. Конкурсна пісня має бути дуже енергетичною, та, на мою думку, у ній має бути національний колорит. Адже коли всі вродливі дівчата стоять на сцені в однаково красивих вбраннях, інколи дуже важко ідентифікувати, яку саме країну вони представляють. Моя пісня буде виконуватися одночасно двома мовами, адже все ж таки ми виступаємо і для українців, і для європейців. У ній є не сама лише красива музика, а в ній присутній важливий меседж, не тільки енергетичний, але і соціальний. Ця композиція не «про», а «для». Пісня для людей, яких я хочу надихнути вірити у свої сили. Як в Україні, так і за її межами є люди, які з різних причин не можуть повірити у самих себе, тому я прагну своєю піснею і своїм виступом допомогти зрозуміти те, що якщо ти прямуєш до мрії зі світлими задумами, рано чи пізно ти досягнеш мети. Отже, «Сила» – про внутрішню силу людей», – коментує Illaria.

Почути живе виконання пісні «Сила» і віддати свій голос за виступ Ілларії під номером 8, українські меломани зможуть вже 17-го лютого, адже саме тоді відбудеться другий конкурсний півфінал відбору до Євробачення.

Українська музика: Illaria – Сила

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *