Illaria – Світ належить мені
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Illaria – Світ належить мені (Сингл)

На початку майбутнього 2018 року, на телеканалі «Україна» відбудеться прем’єра багатосерійного телесеріалу «Обручка з рубіном», у зйомках якого взяли участь чимало знаних вітчизняних акторів. Зокрема, одну з ролей (берегиню сімейного вогнища головних героїнь) зіграла легендарна народна артистка Ада Роговцева. Головним саундтреком цієї гостросюжетної 95-серійної картини стала свіжа композиція виконавиці Ілларії під назвою «Світ належить мені».

Сюжетна лінія стрічки побудована на історії двох сестер Яни та Ані, життя яких кардинально змінює автомобільна аварія. «Дві сестри міняються місцями, міняються своїми життями після аварії. Але кожна з них буде боротися за свою власну долю, своє щастя та кохання», – зазначає креативний продюсер проекту Міла Погребиська.

У свою чергу Illaria розповіла, що почала писати пісню «Світ належить мені» ще декілька років тому, але до завершення роботи її надихнула саме пропозиція кіношників. Задля максимальної тотожності пісні і серіалу, виконавиця переписала куплет, змінила назву та навіть мелодику початкової композиції. «Режисер і продюсер стрічки завітали до мене в гості, показали кадри з майбутнього серіалу, його заставку, розповіли сюжет. Тоді я сіла за фортепіано, почала грати різні гармонії і наспівувати, спостерігаючи за реакцією своїх кіногостей, адже не знала, що саме їм припаде до смаку. Я зіграла для них більше двох десятків пісень, і одна з них таки зачепила їх», – коментує Ілларія.

Запис, зведення та подальший мастеринг треку «Світ належить мені» здійснив Володимир Григорович (студія звукозапису Kiev Sound Studio). До слова, саме він разом з Ілларією став співавтором фінального варіанту аранжування новинки.

Українська музика: Illaria – Світ належить мені

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *