Illaria – Свічадо
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Illaria – Свічадо (Кліп)

Погодьтеся, всі ми звикли, що у переважній більшості випадків, артист спочатку обирає пісню для зйомок на неї кліпу, з урахуванням особливостей музичної роботи, настрою, меседжу, тощо, а вже потім, спільно зі знімальною групою, формує концепцію майбутнього відео. Але таке твердження точно не про новий кліп Ілларії під назвою «Свічадо», адже його фактичні зйомки стартували близько чотирьох років тому, що дозволило зафільмувати чергування сезонів природи. Подружжя режисерів Володимира і Наталії Гончаруків (скорочено ВіН), вже давно виношували ідею зйомок історії про незвичайний світ, де поруч із буденністю відбуваються приголомшливі події, а в обличчях людей можна впізнати міфічних створінь з народних переказів.

Цікаво, що з виконавицею пісні «Свічадо», Ілларією, подружжя познайомилося вже по завершенні зйомок основної частини кадрів, вразивши співачку цією фентезійною переповідкою, красивою картинкою, а також максимально гармонічним потенційним сплетінням музики і відео. Саме тоді Illaria доповнила казкову роботу режисерів та за сумісництвом операторів декількома епізодами виконання композиції біля вогнища, отримавши в результаті сьомий офіційний кліп своєї відеографії.

«Друзі, я щаслива поділитися з Вами новеньким відео на мою пісню «Свічадо»! Завдяки ідеї талановитих режисерів Володимира і Наталії Гончаруків народилася казкова історія, саундтреком до якої автори обрали мою романтичну баладу з дебютної платівки «Вільна». Я щиро дякую всім акторам і технікам, але найбільше Володимиру і Наталії, за високохудожню, професійну і душевну казку, продовження якої ми усі вже чекаємо. Що стосується самої пісні, то вона народилася під враженням поезії Лесі Українки і музики Торі Амос. Ключова фраза «Візьми свічадо і подивись» – одна з реплік Касандри у однойменній поемі, а фортепіанна фактура і меланхолійна мелодика з’явились після «емоційного землетрусу» від знайомства з творчістю нової для мене американської співачки і композитора. Ці два «кохання» назавжди поселилися в мені з тих пір», – написала у Фейсбук Illaria.

Українська музика: Illaria – Свічадо

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *