ILLARIA – Нічого не бійся
Матеріали, Популярна музика, Релізи

ILLARIA – Нічого не бійся (Сингл)

Музичне замовляння на світло та добро у виконанні Ілларії вже доступно всім нужденним! Мова йде про нову композицію співачки під символічною назвою «Нічого не бійся», яку зовсім нещодавно було оприлюднено у мережі.

«Друже, дарую тобі свою нову пісню «Нічого не бійся»! Вона налаштовує виключно на світлий настрій та позитивні думки :) Тому слухай, «вір у себе і пам’ятай, що я тебе люблю», – пише Illaria у соціальних мережах.

За словами виконавиці, приспів цієї найпозитивнішої пісні в її житті народився ще кілька років тому, а от куплети вона дописала зовсім нещодавно. «Вона написана в до-мажорі, в ній немає жодної сумної нотки, вона абсолютно позитивна і радісна. Давно мені хотілося написати таку пісню, яка всіх би бадьорила, всіх підштовхувала танцювати, радіти життю, вірити в себе і перестати чогось боятися», – розповіла співачка в інтерв’ю.

Зауважимо, що наразі Illaria працює над своїм майбутнім альбомом, який вперше для неї буде двомовним – українською та англійською мовами. Артистка вирішила не ділити на дві різні платівки свій музичний різномовний матеріал, якого, до слова, назбиралося вже достатньо, а видати у якості експерименту єдиний мультимовний диск.

ILLARIA – Нічого не бійся
Придбати

Вам також має сподобатись...

1 коментар

 1. Сергій says:

  Класна пісня, Катя.
  Легла на сердце пісня, як рідна.
  Кращих відгуків вона гідна.
  Хай кожна душа вподобає,
  Хто важливого кроку зробити бажає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *