ILLARIA – Називай мене своєю квіткою
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

ILLARIA – Називай мене своєю квіткою (Кліп)

Відома українська співачка ILLARIA завершила роботу над своїм новим кліпом до пісні «Називай мене своєю квіткою», яка стала чуттєвим відображенням особистої історії виконавиці.

Цікаво, що прем’єра кліпу співпала зі святом самої Ілларії, яка декілька днів тому святкувала тридцять другий День народження. Зазвичай артистка проводить цей особливий день на сцені, тому і цього року вона зібрала найближчих колег та друзів, щоб відзначити іменини у камерній атмосфері. Місце проведення події було обрано відповідне – бутик нішевої парфюмерії Le Flacon2. Саме там відбулася презентація композиції «Називай мене своєю квіткою», яку ILLARIA написала буквально за декілька днів і зробили ексклюзивну прем’єру для своїх близьких.

«Разом із народженням нової композиції святкую і свій власний День народження! «Називай мене своєю квіткою» – це моя особиста медитація, якою я наважилась поділитися з усіма. Без зайвого пафосу, без різних гучних слів – це чисте кохання», – пише у соціальних мережах артистка.

Зауважимо, що найкращим подарунком для артистки стануть ваші перегляди і відгуки про новинку, а також не забудьте офіційно купити композицію «Називай мене своєю квіткою» за декілька символічних гривень на популярних медіа-майданчиках (посилання нижче).

ILLARIA – Називай мене своєю квіткою
Придбати пісню
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *