Illaria - Агапіму
Електронна музика, Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Illaria – Агапіму (Сингл)

Презентуємо вам нову романтичну пісню української етно-виконавиці Ілларії під назвою «Агапіму» (Αγάπη μου). Такий, на перший погляд, досить дивній назві композиції не варто дивуватися, адже у перекладі з грецької мови це слово означає «Мій коханий», що влучно підкреслює тематику й атмосферу згаданого музичного твору.

«У цій композиції ви відчуєте всю мою ніжність та чуттєвість… Я дуже рада врешті-решт представити слухачам студійну версію пісні «Агапіму», – написала на власних сторінках у соціальних мережах Illaria. До речі, авторкою слів та музики виступила сама виконавиця. Записом та зведенням композиції займався Олег Татарчук зі студії-майстерні «Кофеїн», а за мастеринг відповідав Іван Розін зі студії «БейкерСтріт».

Наразі, за словами співачки, на повну силу кипить робота над зйомками кліпу до нової пісні, а також практично не припиняється студійна робота над свіжим матеріалом для майбутнього альбому.

Додамо, що останній оприлюднений матеріал від Ілларії датується ще 2014 роком, у якому світ побачив спільний електронний альбом співачки та діджея Alex Nademski під назвою «Подих». Трохи раніше виконавиця представила широкому загалу свою другу за ліком сольну платівку «13 місяців».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *